Kontakt oss

Administrasjon og drift

Heftingsdalen avfallsmottak - Hovedanlegget
Tlf: 37 05 88 00
E-post: kundesenter@agderrenovasjon.no
Post og besøksadresse: Dalenveien 347, 4849 Arendal
Tlf Gjenbruksbutikken: 37 05 88 05

Østerhus avfallsmottak
Tlf: 37 09 19 21
E-post: grimstad@agderrenovasjon.no
Besøksadresse: Bjønneveien 17, 4879 Grimstad

NavnStillingTelefonE-post
Anita Aanonsen JernquistDaglig leder37058810anita@agderrenovasjon.no
Kjetil ØygardenDriftsleder37058814kjetil@agderrenovasjon.no
Eirik KristiansenØkonomisjef37058806eirik@agderrenovasjon.no
Hilde HvoslefAvdelingsleder - Husholdning37058808hilde@agderrenovasjon.no
Hege T. LangerødKundekonsulent - Husholdning37097757hege@agderrenovasjon.no
Berit F. HaugereidKundekonsulent - Slam37097759berit@agderrenovasjon.no
Siri HegerlundRegnskap37097755siri@agderrenovasjon.no
Jørgen HurvedalArbeidsleder anlegg97555775jorgen@agderrenovasjon.no
Øystein SteaArbeidsleder mottak97555772stea@agderrenovasjon.no
Seb CatoFormann Østerhus97639755seb@adgerrenovasjon.no

Fant du det du lette etter?

Åpningstider

Heftingsdalen og Østerhus
Man, tors 07:30-19:00
Tirs, ons, fre 07:30-15:30

Gjenbruksbutikken
Man-fre 08:00-15:30,
tors til 18:30

Hus illustrasjon

Kontakt oss

Agder Renovasjon IKS
Dalenveien 347, 4849 Arendal.

Tlf: 37 05 88 00
man-fre 08:00-15:30
Send oss en E-post

Nøttegutt illustrasjon